Przygotowania do Wielkanocy to idealny czas na odrobinę artystycznej ekspresji. W sobotę (5 kwietnia) zapraszamy na warsztaty fantazyjnego ozdabiania mazurków i fachowego malowania pisanek. Wszystko pod okiem mistrzów w tych dziedzinach!

Nie macie jeszcze planów na przyszłą sobotę, a chcecie już poczuć świąteczną atmosferę? Przyjedźcie do podwrocławskich Galowic na warsztaty wielkanocnej twórczości. W świetlicy położonej w sielskim otoczeniu będziemy robić małe dzieła sztuki z mazurków i pisanek, prowadzeni przez mistrza dekoracji cukierniczej i specjalistkę artystycznego zdobienia. Będziecie mogli odkryć również własny potencjał twórczy, bez względu na to, czy macie trzy lata czy trzydzieści. Warsztaty są przewidziane dla dzieci i rodziców.

Każdy z uczestników otrzyma świeżo upieczony mazurek, który będzie mógł udekorować naturalnymi produktami – zgodnie z sugestiami kucharza i własną wyobraźnią. W drugiej części warsztatów będziemy zdobić pisanki specjalistycznymi farbami i dekoracjami. Wszystkie swoje dzieła będziecie mogli zabrać do domu jako inspirację do Waszej własnej, przedświątecznej twórczości.

Szczegóły na zaproszeniu:

Microsoft Word - OZDABIANIE MAZURKÓW.docx

 

 

Autor: mamoteka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

napisz pierwszy komentarz...