Zapraszaliśmy ostatnio na warsztaty „Stwórz pracę swoich marzeń”, podczas których mamy mogły rozpoznać swój zawodowy potencjał. Już w przyszłą sobotę (10 maja) kolejna edycja.

Warsztaty "Stwórz pracę swoich marzeń" w kameralnej kawiarence Rozgrzej Duszę.

Warsztaty „Stwórz pracę swoich marzeń” w kameralnej kawiarence Rozgrzej Duszę.

Podczas ostatnich warsztatów „Stwórz swoja pracę marzeń” uczestniczki miały okazję przyjrzeć się swojej osi życia zawodowego (zobaczyły, gdzie koncentruje się ich zawodowa energia). Wstępnie został określony cel, ale za każdym celem kryje się pewna konkretna wartość, dlatego też dziewczyny utworzyły swoją listę pięciu kluczowych wartości, które wyznaczają kierunek ich działań. A pod zasobami i wartościami jest jeszcze to, co stanowi naszą istotę, czyli nasza misja życiowa. To jest to, co powoduje, że chce  nam się żyć, wstawać z łóżek, co nadaje sens naszemu życiu. Zatrzymanie się przy tych trzech obszarach pozwoliło dziewczynom określić ich profil zawodowy.

 

Zapraszamy na kolejną część warsztatów w ramach Akademii Rozgrzej Duszę 10 maja (sobota) w godz. 10.00 – 13.30 w tym samym miejscu, czyli Kawiarence Rozgrzej Duszę przy placu Dominikańskim 2.

-Chciałabym, abyście czerpały ze swojej mądrości, pomysłów i zasobów, dlatego większość zajęć będzie polegała na pracach w parach, trójkach i wymianie spostrzeżeń na forum – zapowiada prowadząca Anna Szewczyk, trener rozwoju zawodowego i coach.

Podczas warsztatów będziesz miała okazję:

- przyjrzeć się swoim przekonaniom i emocjom, które powodują, że jesteś w tym miejscu, w którym jesteś obecnie,

- będziesz mogła zobaczyć, jakie masz korzyści z tej sytuacji (ciekawe, choć czasami trudne do uwierzenia),

- ale może się okazać, że korzyści masz mniej a więcej np. frustracji, to dobry moment na określenie nowego celu,

- aby cel był możliwy do realizacji poszukasz wspierających Cię myśli i przekonań,

- oraz zasobów – a jakże!

- a na końcu…. zobaczysz:)

stwórz pracę marzeń11 (1)

Te z Was, które chciałyby być na kolejnych warsztatach,  a nie uczestniczyły w pierwszych,  prosimy o kontakt z prowadzącą, w celu uzyskania niezbędnych materiałów.

Koszt uczestnictwa: 35 zł
Zapisy: 608 043 881, ankaszewczyk@o2.pl

Zachęcamy również do lektury wywiadu z Anną Szewczyk na temat równowagi między pracą i pasją a byciem mamą:

http://bit.ly/mama_gotowa_do_pracy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

napisz pierwszy komentarz...