Rusza jesienny sezon warsztatowy w ramach akcji „Pogotujmy, Mamo! Pogotujmy, Tato!” Zaczynamy od warsztatów „Pizza w smakach jesieni” – wspólnie z pizzerią Cztery Pory Roku i Straganem Zdrowia udowodnimy, że pizza – jeden z ulubionych przysmaków dzieci – może być zarówno pyszna, jak i zdrowa.

Na nasze pierwsze jesienne warsztaty zapraszamy w najbliższą sobotę (20 września) o 9.30 do pizzerii Cztery Pory Roku przy ulicy Vivaldiego 7a.

Będzie okazja do poznania tajników robienia pizzy od kuchni. Kucharz z Czterech Pór Roku zdradzi nam kilka sekretów wypieku tego włoskiego przysmaku.  Jednocześnie uczestnicy przekonają się, że pizza dla dzieci nie musi oznaczać tylko standardowej Margheritty i można ją wzbogacać o różne zdrowe i wartościowe dodatki. Ba! Można ją też wypiekać z dodatkiem różnych mąk – również tych bezglutenowych! Nasz warsztat odbędzie się pod hasłem „Pizza w smakach jesieni”. Pizza z dynią, gruszką, orzechami, suszonymi owocami, ziołami – to tylko niektóre z propozycji. Dzieci się przekonają, jak dużą frajdę może dać komponowanie ich ulubionego dania z sezonowych produktów.

Pizza z menu pizzerii Cztery Pory Roku - współorganizatora warsztatów.

Pizza z menu pizzerii Cztery Pory Roku – współorganizatora warsztatów.

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wspólnej pizzowej zabawy w kolorach i smakach jesieni.

Koszt uczestnictwa: 50 zł od dziecka z rodzicami/opiekunami (10 zł za każde dodatkowe dziecko).

W cenie zapewniamy wszystkie produkty i degustowanie pizzy bez ograniczeń, również z opcją „na wynos”:)

Kuchnię, bogatą wiedzę na temat robienia pizzy i kucharza zapewnia pizzeria Cztery Pory Roku: http://www.pizza4poryroku.pl/

Zdrowe, naturalne produkty do wypieku i komponowania pizzy zapewnia Stragan Zdrowia – partner naszych jesiennych warsztatów.

StraganZdrowia.pl to miejsce w sieci z najlepszymi produktami zdrowej żywności, organic food i naturalnymi suplementami diety.  W ofercie produkty z działu zdrowej żywności (kasze, ryże, makarony), zioła, produkty bezglutenowe oraz niskobiałkowe PKU, miody oraz miody Manuka, produkty świętej Hildegardy oraz Stefanii Korżawskiej. To baza produktów wywodzących się wprost z natury,  ale także wiedza na ich temat, ciekawostki z zakresu zdrowia, urody, zielarstwa.
http://www.straganzdrowia.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

napisz pierwszy komentarz...