Zapraszamy na kolejną odsłonę naszych śniadaniowych warsztatów. 27 listopada spotkamy się w Szkole Podstawowej w Rzeplinie. Pokażemy, że śniadanie niejedno ma imię – zwłaszcza śniadanie do szkoły.

Czy drugie śniadanie musi być monotonne, tak jak jego codzienne przygotowanie? Ależ skąd! Tydzień temu udało nam się przekonać uczniów  w Polakowicach, że komponowanie i jedzenie drugiego śniadania może być prawdziwą frajdą.  Teraz czas na Rzeplin – szkołę znaną z promowania zdrowego trybu życia. Do udziału w warsztatach zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

10628324_609320609173346_394474038266313999_n

Z naturalnych i zdrowych produktów przekazanych przez Stragan Zdrowia będziemy komponować pyszne i niebanalne drugie śniadania, którym nie oprze się żaden uczeń.

Dla uczestników naszych śniadaniowych warsztatów mamy dodatkową niespodziankę – konkurs, w którym do wygrania są designerskie pudełka śniadaniowe. Należy przesłać na adres redakcja@mamoteka.pl własny przepis na zdrowe i pyszne śniadanie do szkoły wraz ze zdjęciem. Trzy najbardziej smakowite nagrodzimy i opublikujemy na naszej stronie.

Pudełka śniadaniowe ufundował sklep  www.tublu.pl.

th_350x350x95_w0pr_image_5392

Pudełko śniadaniowe – zdjęcie www.tublu.pl

th_350x350x95_w0pr_image_5388

Pudełko śniadaniowe – zdjęcie www.tublu.pl

Pudełko śniadaniowe - zdjęcie www.tublu.pl

Pudełko śniadaniowe – zdjęcie www.tublu.pl

nowe logo

 

www.tublu.pl – sklep z oryginalnymi akcesoriami ułatwiającymi życie rodzicom małych dzieci, a także kreatywnymi, mądrymi i pięknymi zabawkami. W ofercie tublu.pl znajdziecie również mnóstwo gadżetów dla rodziców podróżujących z dziećmi. Większość produktów właściciele sklepu testują osobiście i dbają  o to, aby pojawiały się w ofercie tylko produkty wartościowe i dobrej jakości.

 

Partner warsztatów: Stragan Zdrowia

StraganZdrowia.pl to miejsce w sieci z najlepszymi produktami zdrowej żywności, organic food i naturalnymi suplementami diety.  W ofercie produkty z działu zdrowej żywności (kasze, ryże, makarony), zioła, produkty bezglutenowe oraz niskobiałkowe PKU, miody oraz miody Manuka, produkty świętej Hildegardy oraz Stefanii Korżawskiej. To baza produktów wywodzących się wprost z natury,  ale także wiedza na ich temat, ciekawostki z zakresu zdrowia, urody, zielarstwa. http://www.straganzdrowia.pl/

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

napisz pierwszy komentarz...